Z życia książkoholika: DRESSLINK WISHLIST

Nie wierzycie? Ja też nie. Ale podjęłam współpracę ze sklepem dresslink.com. Wiem, to dosyć dziwaczne, ale już od jakiegoś czasu myślałam nad tym, aby nieco rozwinąć bloga i rozpocząć cykl w stylu "Z życia książkoholika". Miałam zamiar poruszać tam tematy niezwiązane z książkami, ale związane z moim życiem. 
Kocham książki, ale jak każda kobieta, uwielbiam również ciuchy! Każda z nas lubi dobrze wyglądać - nawet jak czyta. Każdy książkoholik ma swój własny styl i nie jest prawdą, że wszystkie jesteśmy szarymi myszkami, które noszą plisowane spódniczki, podkolanówki i obszerne swetry. Chociaż co kto lubi, prawda?
A skoro nadarzyła się okazja... to czemu by nie skorzystać? Może to miał być taki impuls do działania?

Dresslink to zagraniczny sklep, który oferuje sporo oryginalnych ubrań i dodatków w bardzo przystępnych cenach. Zdarzało mi się na niego zaglądać, ale do tej pory nie udało mi się nic zamówić. Z głupiego powodu - nigdy nie ogarniam całkowicie innych metod płatności niż normalny przelew - ah to moje zacofanie. Muszę to nadrobić. Jednak sporo rzeczy wpadło mi w oko, a oto część z nich:


http://bit.ly/1SunPxd
Uwielbiam takie bluzki! Są bardzo wygodne i świetnie wyglądają. :) 

Oczywiście ja jestem jak najbardziej za kolorem czarnym i ciężko w mojej szafie znaleźć inny, ale tutaj ->http://bit.ly/1SunPxd możecie znaleźć ją w innych wariantach kolorystycznych. Niebieski też wygląda obłędnie!
http://bit.ly/23JUNNJLeginnsy w stylu mumii... ześwirowałam? Nigdy w życiu! Są obłędne i chodzą za mną już od jakiegoś czasu *_*


Na pewno będą idealnie współgrać z niejedną tuniką czy spódniczką :D


A może jakaś książka o mumiach? :) http://bit.ly/23JUNNJ


http://bit.ly/1PVB2i2Te moje mroczne zapędy, cóż zrobić. Ale jak tylko zobaczyłam tę tunikę, to od razu się zakochałam!

Mam nadzieję, że na żywo będzie się prezentować równie dobrze, a może nawet lepiej!

Jakby ktoś był zainteresowany, to znajdziecie ją tutaj: http://bit.ly/1PVB2i2


Ale to jeszcze nie koniec! 


http://bit.ly/1UMl340

Czy wy widzicie tę bluzę z kotem z Cheshire?! No przecież ona idealnie pasuje do mojego bloga! Kiecka też dobra ;) A bluza z kocimi uszami? Cudowna! Kto by się tam przejmował, że już mam podobną...

Nawet moja mama postanowiła poprzeglądać stronę Dresslink - http://bit.ly/1UMl340 - i znalazła wiele rzeczy, na które zachorowała. Jednak w jej przypadku były to głównie sukienki i swetry, gdyż ma do nich słabość ;)

Ciekawą rzeczą w tym sklepie jest również to, że można znaleźć tam produkty za cenę 0,01$! Znajdziecie je tutaj -> http://bit.ly/20rRknU

A jeżeli ktoś lubi korzystać z darmowej wysyłki, to proszę bardzo: http://bit.ly/1Pj0V5N


A teraz pytanie do Was Kochani - jaki jest Wasz styl? :)   

W końcu nie samymi książkami człowiek żyje i trzeba jakoś wyglądać :D Lubicie przez ubrania wyrażać siebie?  

Komentarze

A book is a dream that you hold in your hands...

A book is a dream that you hold in your hands...

Reading is dreaming with open eyes...

Reading is dreaming with open eyes...