10. urodziny księgarni Tania Książka!

http://www.taniaksiazka.pl/swietuj-z-nami-10-urodziny-taniej-ksiazki--a-403.html

Parę dni temu księgarnia taniaksiazka.pl obchodziła swoje 10. urodziny! Dlatego na wstępie chciałabym życzyć wszystkiego najlepszego i oby udało się za 10 lat obchodzić 20. urodziny ;) 
Z tej właśnie okazji księgarnia przygotowała dla swoich klientów całe mnóstwo promocji, gratisów i atrakcji! Świętowanie trwa do 12 maja, więc czasu na zapoznanie się z nimi wszystkimi i skorzystanie z promocyjnych ofert jest sporo!

Łącznie do rozdania jest 15 000 gratisów, w tym między innymi kubki czy zakładki magnetyczne, a nawet ekotorby!


A oto harmonogram atrakcji:

23.04 - 28.04.2016 -> 20 000 bestsellerów 35 % taniej -> szczegóły tutaj
23.04 - 12.05.2016 -> 10 000 produktów do 10 zł -> szczegóły tutaj
23.04 - 12.05.2016 -> gratisy do zamówień -> szczegóły tutaj

Jeżeli złożycie zamówienie za minimum 20 zł otrzymacie jedną z czterech magnetycznych zakładek. Jeżeli złożycie zamówienie za minimum 79 zł to poza zakładką będziecie mogli wybrać dodatkowy gadżet: kubek bądź ekotorbę.

 
Ale to jeszcze nie koniec! Pojawić się mają kolejne atrakcje, a jedną z już trwających jest konkurs, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody - w tym czytniki! -> szczegóły tutaj

Co ciekawe, blogerzy współpracujący z księgarnią zostali obdarowani różnymi gadżetami - kto to widział, żeby to ktoś, kto obchodzi urodziny rozdawał prezenty, a nie dostawał... W tym miejscu chciałabym bardzo podziękować księgarni, bowiem upominki sprawiły mi ogromną radość! Jeden z lepszych unboxingów w moim życiu ;) No i w sumie ja też obchodzę za 3 dni urodziny, więc uznam to za prezent :D


PS. Ten motyw z dinozaurem jest obłędny! :DKomentarze

A book is a dream that you hold in your hands...

A book is a dream that you hold in your hands...

Reading is dreaming with open eyes...

Reading is dreaming with open eyes...