Nowość: "Zawód: Wiedźma" - Olga Gromyko - PIERWSZY PATRONAT

 
 
 
Data wydania: 22.06.2016
Tytuł oryginału: Профессия: ведьма
Tłumacz:  Makarevskaya Marina
ISBN: 978-83-65568-00-7
Wymiary: 140 x 205 mm
Strony: 546
 Cena: 46,90 zł
Seria: Kroniki Belorskie #1 

Kochani, przedstawiam Wam jedną z najcudowniejszych książek, jakie istnieją! Dawniej cała serie o W. Rednej była wydana przez Fabrykę Słów, a potem ślad po niej zaginął... Na szczęście Papierowy Księżyc jest taki wspaniały, że wydaje Kroniki Belorskie na nowo!
A mnie się udało zdobyć mój pierwszy patronat - właśnie tę powieść, z czego ogromnie się cieszę!

"Zawód wiedźma" to pierwsza powieść Olgi Gromyko, a zarazem otwarcie cyklu Kroniki Belorskie, na który składa się kilka tomów opowieści osadzonych w magicznym świecie Belorii.
Ta seria to znak firmowy tej autorki – połączenie niezwykle wartkiej, pełnej fantastycznych przygód akcji z dużą dozą humoru i iskrzących relacji między bohaterami.

Wolha Redna to jedyna kobieta na typowo męskim wydziale magii Starmińskiej Wyższej Szkoły Magii, Wróżbiarstwa i Zielarstwa. Rudowłosa, wścibska, ciekawska... Posiadaczka wyjątkowego talentu do praktyk magicznych, nieprzeciętnej intuicji i inteligencji. Zapewne właśnie dlatego została wybrana przez mistrza do rozwiązania zagadki, która do tej pory pochłonęła już życie 13 osób, o wiele bardziej od niej doświadczonych.

W Dogewie, krainie zamieszkiwanej przez wampiry i inne stwory źle się dzieje. Umiera coraz więcej istot, a magicy wysyłani na ratunek nie powracają. Czy młodej wiedźmie uda się odkryć co, lub kto zabija, jeśli starsi i bardziej doświadczeni magowie polegli na polu bitwy?

Czy tak naprawdę Wolha Redna okaże się królikiem doświadczalnym, ofiarą czy wybawicielką?
 
 
 
"Zawód: Wiedźma" to klasa sama w sobie. Doskonałe fantasy rosyjskiej autorki zapewni Wam wspaniałą rozrywkę i dużą dawkę humoru, a fabuła całkowicie Was pochłonie. W.Redna skradnie Wasze serca!
 
Macie zamiar po nią sięgnąć? Ja polecam z całego serca, niebawem pojawi się recenzja :)

Komentarze

A book is a dream that you hold in your hands...

A book is a dream that you hold in your hands...

Reading is dreaming with open eyes...

Reading is dreaming with open eyes...