Wszystkie odcienie książek #3 - 6 książek z pomarańczową okładką!1. Serce w płomieniach - Richelle Mead. To czwarty tom cyklu Kroniki Krwi, który całkowicie mnie rozbił. Miałam takiego kaca książkowego, że nie mogłam się pozbierać. Naprawdę. Ta powieść tak mi siedziała w głowie... tak zakorzeniła się w sercu... Bolało. Polecam całą serię!

Recenzja Kronik Krwi
Recenzja Magii Indygo
Recenzja Serca w płomieniach
Recenzja Srebrnych Cieni
Recenzja Rubinowego kręgu

2. Próby ognia - James Dashner. Drugi tom Więźnia labiryntu, równie dobry, co pierwszy. Ogółem dobrze wspominam tę serię, choć jest bardziej skierowana do młodzieży.

Recenzja Więźnia labiryntu
Recenzja Kodu gorączki
Recenzja Rozkazu zagłady

3. Pierwszy dotyk ognia - Jeaniene Frost. Dla wszystkich fanów romansów paranormalnych i seksownych wampirów! Vlad to jest gość!

Recenzja Pierwszego dotyku ognia

4. Życie Pi - Yann Martel. Nie sądziłam, że ta książka mi się spodoba, ale była naprawdę przyjemna!

5. Magia zabija - Ilona Andrews. To jedna z moich ulubionych serii! Kocham urban fantasy, to najlepszy gatunek ever! Kocham Kate Daniels, kocham Currana, kocham ten klimat, te przygody...

Recenzja Magia zabija

6. Marsjanin - Andy Weir. Genialna powieść! Świetna historia, doskonałe wykonanie, dobry bohater... dawka humoru, napięcia i emocji. Andy Weir pracuje obecnie nad nową książką, której już nie mogę się doczekać!

Recenzja Marsjanina


Komentarze

A book is a dream that you hold in your hands...

A book is a dream that you hold in your hands...

Reading is dreaming with open eyes...

Reading is dreaming with open eyes...