Niedobór książek - lecz się póki czas - Pogotowie Czytelnicze!


Czujesz, że czegoś Ci brakuje? Potrzeba Ci mocnych wrażeń, niezapomnianych przygód i czegoś, co Cię bez reszty zachwyci? Czy masz wrażenie, że wszystko jest jednakowe, że każda książka jest przeciętna, że coś tutaj nie gra? A może masz zastój czytelniczy? A może w ogóle coś ci się zwaliło na głowę i porzuciłeś czytanie? Objawów niedoboru książkowego jest wiele, wszystkie tak samo niepokojące, a skutki mogą się okazać tragiczne. Konieczne jest, aby dostarczać organizmowi odpowiednią dawkę lektur! Inaczej przestaje odpowiednio funkcjonować...

Z pomocą przychodzi Pogotowie Czytelnicze! 

30 000 książek tańszych nawet o 40%!

KsiążkoTerapia trwa od 9 do 13 marca 2018 roku


Znany Doktor Szperakowski zaleca bardzo prostą kurację szokową. 40 stopni gorączki można z łatwością zwalczyć gorączką cenową! Na recepcie widnieje konkretne zalecenie: 30 000 książek tańszych nawet o 40%, nakaz przyjmowania lekarstw do 13 marca. 

Czujesz, że łamie Cię w biblioteczce, a na myśl o braku książek robi Ci się gorąco? Skorzystaj z KsiążkoTerapii w Pogotowiu Czytelniczym!"

Dla najlepszych pacjentów przewidziane są nagrody. Więcej informacji na ten temat znajdziecie klikając w poniższy obrazek!

http://www.taniaksiazka.pl/zloz-zamowienie-i-odbierz-nagrode--a-521.html
 

Komentarze

A book is a dream that you hold in your hands...

A book is a dream that you hold in your hands...

Reading is dreaming with open eyes...

Reading is dreaming with open eyes...