Tajemniczy konkurs!Uwaga! Mam dla Was konkurs z niespodzianką! A właściwie z dwiema niespodziankami! Przygotowałam dwa zestawy do wygrania: jeden z nich jest przygodowy (różowy; dwie książki + zakładki), drugi bardziej mroczny, thrillerowy (również dwie książki + zakładki)*. Możecie spróbować wygrać każdy z nich, ale… Na profilu na FB walczycie o zestaw przygodowy, a na blogu  walczycie o zestaw thrillerowy. Dlatego krótka piłka: co zrobić, żeby wygrać zestaw przygodowy? Polub post konkursowy i zgłoś się w komentarzu wykonując proste zadanie: podaj swoje pierwsze skojarzenie ze słowem „przygoda”. 
Jeżeli chcecie zawalczyć również o drugi pakiet, to zadanie jest równie proste, ale zgłoszenia przyjmowane są na blogu - tutaj wystarczy podać swoje skojarzenie ze słowem "thriller".
Będzie mi miło, jeżeli udostępnicie informacje o konkursie i zaprosicie do zabawy znajomych.


Regulamin:
1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest udzielenie odpowiedzi na zadane powyżej pytanie w komentarzu pod postem konkursowym (FB lub blog) oraz bycie obserwatorem strony Bookeater Reality 
2. Nagrody zostaną przyznane dwóm uczestnikom (jeden pakiet – jedna osoba) i nie podlegają wymianie na nagrodę pieniężną.
3. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Koszty wysyłki pokrywa organizator. 
4. Konkurs trwa od 26.03.2018 do 8.04.2018. 
5. Organizatorem konkursu jest właściciel strony Bookeater Reality i bloga www.bookeaterreality.blogspot.com
6. Wygrywa jedna osoba, która zostanie o tym poinformowana pod postem konkursowym w przeciągu 3 dni od zakończenia konkursu. 
7. Zwycięzca w przeciągu 3 dni musi się zgłosić w wiadomości prywatnej do organizatora konkursu, aby ustalić szczegóły wysyłki nagrody.
*Nagrody to egzemplarze recenzenckie.

Komentarze

A book is a dream that you hold in your hands...

A book is a dream that you hold in your hands...

Reading is dreaming with open eyes...

Reading is dreaming with open eyes...