Niesamowite zimowe promocje z taniaksiazka.pl!

https://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazka-na-wieczor

Co jest najlepszego na długie, zimowe wieczory?! Książka! A co jest jeszcze lepsze? Dużo książek w niskich cenach! :D I tak oto można zrobić spore zapasy, bowiem podobno zima nas tak szybko nie opuści... Klikając >tutaj< traficie na znakomitą wyprzedaż, w której każdy książkomaniak znajdzie coś dla siebie!

Spokojnie mogę polecić Wam z tej listy kilka pozycji, między innymi Tatuażystę z Auschwitz. Choć jest to historia może nieco zbyt przerysowana pod względem happy endu, to mimo wszystko warto po nią sięgnąć. Pojawiła się tam też Trupia Farma, którą polecam każdemu! Swego czasu była niedostępna, ale w końcu mamy ją na nowo! Jest też Ogień i krew, tak na rozgrzanie w te zimowe wieczory... Dobrze czytało mi się również Dyskretne szaleństwo - ciekawa historia, a ja to przepadam za motywem szpitali psychiatrycznych! Wy też? No i myślę, że warto sięgnąć po Mitologię nordycką Gaimana... To było coś! 


ALE! To nie koniec promocji!

Przed Wami jeszcze bardziej rozgrzewające okazje!

https://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazki-do-9-zl

Książki, których cena nie przekracza 9 zł! A mówią, że to czytanie takie drogie... I wiecie, można tutaj znaleźć istne perełki! Folwarku zwierzęcego chyba nikomu nie powinno się przedstawiać, ale proszę bardzo, oto i on. I jest tutaj też mój ukochany Mały Książę! Uwielbiam tę opowieść! 

To co, portfel płacze, nie? :D

Komentarze

A book is a dream that you hold in your hands...

A book is a dream that you hold in your hands...

Reading is dreaming with open eyes...

Reading is dreaming with open eyes...